| Długość: | 800 mm |
| Szerokość: | 600 mm |
| Nośność: | 300 kg |
| Materiał: | Aluminium |
| Typ kół: | 4 samonastawne |
| Waga: | 4,1 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.