| Długość: | 725 mm |
| Wysokość: | 990 mm |
| Szerokość: | 725 mm |
| Nośność: | 300 kg |
| Kolor: | Żółty |
| Materiał: | Polietylen |
| Ilość kół skrętnych: | 2 |
| Ilość kół skrętnych z hamulcem: | 2 |
| Bieżnik opon: | Nylon |
| Waga: | 15,5 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.