| Szerokość: | 520 mm |
| Wysokość podnoszenia: | 85-205 mm |
| Nośność: | 1500 kg |
| Długośc wideł: | 1500 mm, 2000 mm |
| Szerokość wideł: | 150 mm |
| Szerokość wideł: | 520 mm |
| Kolor: | Czerwony |
| Kod koloru: | RAL 2002 |
| Materiał: | Stal |
| Koła sterujące: | Poliuteran |
| Koła wideł: | Poliuretan |
| Waga: | 70 kg, 80 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Certyfikat: | CE, TÜV |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.