| Wysokość: | 1190 mm, 570 mm, 770 mm |
| Szerokość: | 565 mm |
| Głębokość: | 540 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1020 mm, 400 mm, 600 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 390 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 330 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Stal |
| Przygotowanie do montażu: | Do podłogi |
| Ilość półek: | 2 , 1 |
| Typ zamka: | Zamek elektroniczny |
| Waga: | 640 kg, 332 kg, 430 kg |
| Montaż: | Zmontowane |
| Certyfikat: | NT Fire 017, 60P, EN 1143-1, Grade III |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.