| Wysokość: | 1795 mm |
| Szerokość: | 775 mm |
| Głębokość: | 775 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Drewno |
| Ilość haczyków: | 4 |
| Waga: | 8,6 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.