| Wysokość: | 1710 mm |
| Szerokość: | 550 mm |
| Głębokość: | 250 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Materiał haków: | Plastik |
| Ilość haczyków: | 18 , 12 |
| Waga: | 19,4 kg, 13 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.