| Wysokość: | 1710 mm |
| Szerokość: | 550 mm |
| Głębokość: | 250 mm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał podstawy: | Stal |
| Materiał haków: | Plastik |
| Ilość haczyków: | 12 , 18 |
| Waga: | 13 kg, 19,4 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.