| Długość: | 400 mm, 800 mm |
| Szerokość: | 300 mm, 600 mm |
| Nośność: | 300 kg |
| Materiał: | Aluminium |
| Typ kół: | 4 samonastawne |
| Średnica kół: | 100 mm |
| Bieżnik opon: | Polipropylen |
| Waga: | 2,9 kg, 4,1 kg |
| Montaż: | Do montażu |
| Gwarancja: | 3 lata |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.